O nás

V roce 2016 se Bc. Petr Hejzlar rozhodl společně s kamarádem Janem Vlachem nabízet služby v oblasti security při zabezpečování různých kulturních, společenských a sportovních akcí převážně v lokalitě Ústí nad Labem a jeho okolí. Ze začátku se jednalo převážně o ostrahu maturitních plesů a kulturních akcí v Kulturním domě Ústí nad Labem. Díky spokojenosti klientů se naše činnost postupně rozvíjela na další kulturní, společenské a sportovní akce daleko přesahující lokalitu města Ústí nad Labem.

Náš tým je plně profesionální a schopný okamžitě reagovat na vzniklé bezpečnostní problémy, ale především jim předcházet a eliminovat je.

Prvořadým cílem firmy je spokojený klient, pro kterého minimalizujeme veškerá rizika. Vzniklé problémy řešíme okamžitě, kvalifikovaně a s profesionálním přístupem.

 

Security Ústí nad Labem Security Ústí nad Labem

 

 

Ustrojení

Při zabezpečování služby jsou naši pracovníci vždy viditelně označeni nápisem SECURITY nebo SECURITY ÚSTÍ NAD LABEM (triko, žlutá výstražná vesta, mikina, bunda, cedulka, společenský oblek).

Ústroj bezpečnostních pracovníků je řešena vždy před akcí s klientem dle jeho požadavku (společenský oblek s košilí a kravatou, společenský oblek s černým trikem, černé/modré kalhoty a černé triko s bílým nápisem SECURITY na přední a zadní straně). Případně černou mikinou/bundou nebo žlutou výstražnou vestou s nápisem SECURITY.

Naši bezpečnostní pracovníci jsou z důvodu vzájemné komunikace při výkonu služby vybaveni vysílačkou nebo mobilním telefonem. Dle požadavků klienta nebo bezpečnostních rizik jsou naši zaměstnanci vybaveni různými obrannými prostředky. Všichni naši zaměstnanci jsou proškoleni ke správnému užití těchto prostředků.